Máme semifinalistku GTP CZ

4.4.2022 21:47 / Leona Mechúrová

P. uč. Andrea Ćmoková postoupila mezi 32 inspirativních učitelů v přehlídce Global Teacher Prize CZ, do které se letos přihlásilo 153 pedagogů z celé České republiky 

Dnes nám velkou radost udělala zpráva, že naše paní učitelka Andrea Ćmoková postoupila do semifinále přehlídky inspirativních učitelů Global Teacher Prize CZ!
 
Do soutěže se letos přihlásilo 153 učitelů z celé České republiky. Do semifinále odborná porota vybrala 32 z nich.
Nominovaní učitelé museli doložit svou pedagogickou a jinou odbornou práci zaměřenou na učení každého žáka v několika kritériích ( Podpora vzdělávacího obsahu každého žáka, Vytváření přenositelných inovativních forem výuky, Spolupráce s dalšími vzdělávacími organizacemi a mimoškolní činnost, Zapojení a vliv v profesní komunitě)
 
P. uč. Andrea Ćmoková učí na 1.stupni, je lektorkou a mentorkou Hejného matematiky, podporuje děti k samostatnosti, zodpovědnosti, učí je komunikovat a spolupracovat. Organizuje zimní lyžák pro 1.st, školy v přírodě, akce s rodiči, děti se s ní rozhodně nenudí. Ve škole vede odborné praxe studentů z Ostravské pedagogické fakulty, metodicky zajišťuje podporu kolegům, co se chtějí zlepšovat ve výuce Hejného matematiky, lektoruje také v jiných školách.
 
Jsme rádi, že můžeme s paní učitelkou Andreou Ćmokovou zažívat tuto radost a podělit se o ni s vámi.
Na učitelích záleží. ?